Jdi na obsah Jdi na menu
 


OSLAVA 130 LET SDH TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV - neděle 23.6.2013

vitani-leta-hudbou

V neděli 23. června  jste všichni srdečně zváni od 8:30 do kostela sv. Bartoloměje, kde bude pan farář sloužit mši za hasiče. Od 10:00 se můžete těšit na přehlídku sborů – hasiči vytvoří průvod, který za hudebního doprovodu vypochoduje od hasičské zbrojnice směrem do centra města. Na Náměstí se oslavy hasičů spojí s programem Města Trhový Štěpánov, tedy s Vítáním léta hudbou a Štěpánovským jarmarkem.

 

oslavy-zpev

Hrát bude populární Hasičská hudba ze Skutče, zpívat budou stejně populární zpěvačky ze Sedmpán.

Uvidíte rozmanité ukázky hasičské techniky a budete se moci na město podívat z výšky hasičské plošiny. Estetický zážitek umocní vystoupení mažoretek; kdo bude chtít, využije možnosti romantické projížďky v kočáře taženém koňmi. Jídla, pití i rozličného zboží od trhovců bude dostatek. Těšíme se na Vás v Trhovém Štěpánově! Akci finančně podpořil Středočeský kraj.

 

Podívejte se ještě na www.trhovystepanov.cz

a také na www.ceskysmaragd.cz

Chcete si už teď poslechnout Hasičskou hudbu ze Skutče? Zkuste to zde.